Poznański Kongres Kultury jest miejscem otwartego spotkania ludzi, dla których kultury jest ważna. Nie dzielimy uczetników na gości, słuchaczy czy organizatorów. Zapraszamy wszystkich to współuczestnictwa w debacie i współtworzenia wydarzeń Kongresowych. Każdy może stać się uczestnikiem Kongresu i wziąć aktywny udział w spotkaniach przedkongresowych. Każdy, kto zarejestruje swój udział w Kongresie staje się pełnoprawnym uczestnikiem Kongresu i otrzyma komplet materiałów informacyjnych dotyczących wydarzenia.

Wszelkie informacje na temat uczestnictwa w PKK można uzyskać pod adresem: rejestracja@poznanski-kongres-kultury.org oraz numerem tel.: 0048 607 609 037Spotkajmy się na Poznańskim Kongresie Kultury 1-3 grudnia 2011, Polska Akademia Nauk, ul. Wieniawskiego 17/19. 

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych. W odpowiedzi na wypełniony formularz otrzymają Państwo wiadomość zwrotną. Wiadomość nie jest generowana automatycznie zatem serdecznie prosimy Państwa o cierpliwość.

REJESTRACJA / POZNAŃSKI KONGRES KULTURY

1-3 grudnia 2011, Polska Akademia Nauk, ul. Wieniawskiego 17/19, Poznań 61-713

pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką *
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na adres e-mail podany podczas rejestracji na stronie PKK, materiałów informacyjnych przygotowywanych przez Poznański Kongres Kultury oraz Sztab antykryzysowy na rzecz poznańskiej kultury. (Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania komunikatów.)

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych (imienia i nazwiska) pozostałym uczestnikom PKK.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji uczestnika na potrzeby organizatorów Poznańskiego Kongresu Kultury (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o aktualizacjach w programie PKK, zapisz się na Newsletter.

Dodatkowe informacje:

Wszelkie informacje na temat uczestnictwa w PKK można uzyskać pod adresem:
rejestracja@poznanski-kongres-kultury.org oraz numerem tel.: 0048 607 609 037